Deniz Akkaya’ya sosyal medya yasağı

Mahkeme baba-kızı rahatsız edememesi için Akkaya’ya 3 ay tedbir kararı verdi. Manken Deniz Akkaya Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ayşe Önbilgin’in saldırısına uğradığını duyurmasının ardından olay hem magazin hem de medya gündeminde geniş yer buldu.

Deniz Akkaya’nın bir süredir Sosyal Hizmetler’de kalan kızı Ayşe Önbilgin’i baba Efe Önbilgin’e teslim edilmişti. Ancak Deniz Akkaya’da sular asla durulmadı.

Kızının odasını hayatında ilk kez kurcaladığını belirten Deniz Akkaya, X hesabından bu sefer de kızına ait ikinci bir telefon bulduğunu açıklamıştı.

Akkaya, “Anneliğe dair bildiğim her şey darmadağın … bütün güvenimi yerle bir… Yepyeni bir iPhone… Yine kilitli ama kendi ismi yazıyor. Allah’ım sen aklıma mukayyet ol” dedi.

Gelen yorumlar üzerine paylaşımlarına devam eden Akkaya, “Bu arada şu anki fiyatı en az 60.000 TL olan bir telefonu çocuğumun nereden aldığını/kimden aldığını bilmek onun sınırlarını ihlal etmek değildir. Bir telefonun şifresi ile uğraşırken ikincisi çıktı .Akıl sağlığı yerinde olan bir insan bu konuda endişe duyar son derece doğaldır .” ifadelerini kullanmıştı.

Deniz Akkaya, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından kızıyla olan WhatsApp konuşmalarını ifşa etti.

MESAJLARINI İFŞA ETTİ

Deniz Akkaya, kızıyla mesajlarını;

“Ve evet çok sinirlendigim zamanlar oldu, ve dozu giderek arttı.
Okula gidip ağlamıştır , ama okuldaki yetkisiz eleman hanımefendi neden ağladığını tam olarak açıp bana sormuş mudur hayır!!!
Çocuğumun spor yapmasını istemem kadar doğal bir şey var mı?
Ve spor ancak zorlanıldığında başarı getiren bir akışkanlıktır.

Utanmaz arlanmaz ailem, Ayşe’yi bize gönderiyordu derken sebebini hiç anlattınız mı anlatmızsımız!!

Benim ailem için spor önemli bir şey değil, günde 20 saat televizyon seyretse en iyi çocuk babam için o, bunun sebebini de en acı gerçekleri ile anlatacağım zamanı gelince…
Evet çocuğum için en iyisini istedim yeri geldiğinde spora gitmesini zorladım… keşke zorlamasaymış olduğu haline bıraksaymış tıpkı babası gibi hayatımı yaşamaya devam etseydim doğru…”

notuyla paylaştı.

Paylaşımları bununla da sınırlı kalmayan Akkaya, eski kocası Efe Önbilgin kızı Ayşe ve avukatları Şeyda Yıldırım’ın evine zorla girmeye çalıştığını belirterek, “Ben tatildeyim, bunu açıkça yazmış ve bildirmişim. Bu esnada pasaport bahanesi ile evime girmeye çalışan bir deli avukatvari bir tip , mahkemeden RED alıyor, Akabinde bu fotoğraftaki minik tatlı kız ve yanında bir adam ve plakası belli bu araba ile evimin kapısına dayanıyorlar. Tekrar ediyorum devlet böyle bir şey yapmaya hakkınız yok kararı almış !!. Polisi olduklarını söylüyorlar , ısrarla evin kapısına dayanıyorlar. Kapı duvar. Bir daha geri geliyorlar. Biz bu minik tatlı kızı aradık, telefonuna çıkmıyor. Bu küçük minik tatlı kız bana ulaşsın derdi ne olduğunu öğreneyim . Ben yokken kapıya dayanmak kolay . Hayırdır biz evdeyiz şu an , polisi olduğunu iddia eden bu küçük hanım nerede?Plaka elimde görüntün elimde … polis olduklarını falan düşünmüyorum. Bunlar şehir Eşkiyası” ifadelerini kullandı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir